sobota, 23 września 2023

Window with a view i the witch in the cauldron

 Postanowiłam odświeżyć trochę bloga i napisać co się hafciarsko wydarzyło u mnie.

Przede wszystkim skończyłam poprzednie projekty, którymi chwaliłam się na blogu ( pokażę niedługo).

Dodatkowo skończyłam we wrześniu HAED- Mini Window with a view

Zaczęłam też nowy projekt " The witch in the cauldron", który kupiłam na Etsy, tak będzie wyglądać skończony projekt:

A tutaj jest stan sprzed kilku dni ( mam już ponad 30%). Haftuje się bardzo przyjemnie, chociaż odzwyczaiłam się z haftu 2 nitkami. Tutaj jest to konieczne, bo są łączone kolory. Zdjęcie jest słabe, ale uchwyty do ramki przestały trzymać.



piątek, 5 kwietnia 2019

Alice in Wonderland #8 i Ptaszek #8

Hej,

Wracam po dłuższej przerwie i mam do pokazania skończone kolejne strony Ptaszka i Alicji.

Strona Ptaszka skończona 02.04 i prezentuje się tak:

W przypadku Alicji stronę udało mi się skończyć 18.03.



Natomiast całość od początku wygląda tak. Ciągle jestem zakochana :)



wtorek, 19 lutego 2019

SAL Paryski #2

Cześć,

czy u was też wiosna? U mnie za oknem i w sercu, bo jak słońce świeci to od razu jest radośniej w duszy :)

Dzisiaj mam dla was kolejną odsłonę pracy w ramach zabawy SAL Paryski. Wygląda to tak:


Zarys pań i bucików jest. Powoli do celu!

wtorek, 12 lutego 2019

Alice in Wonderland #7

Cześć,

W ostatnim tygodniu pracowałam nad Alicją. Jakoś mi poszło, ale nie bardzo mogłam podgonić z robotą w weekend. Zresztą teraz większość weekendów tak będzie wyglądać, więc spadnie mi ilość krzyżyków stawianych na pracach.


Właściwie mam zrobione ok. 19/56 kratek. Nie mam programu, który by mi wyliczał ilość wyhaftowanych krzyżyków, więc jest to wartość orientacyjna :)

wtorek, 5 lutego 2019

Ptaszek #7 i SAL Paryski

Hej,

zgodnie z moimi postanowieniami noworocznymi wprowadziłam rotację prac. Ostatnio pracowałam nad "Ptaszkiem" i SALem Paryskim. Poniżej postęp prac.

Nad SALem pracowałam dosyć niedługo, ale udało się coś stworzyć :)




Jeśli chodzi o "Ptaszka" to skończona jest niemalże połowa kolejnej strony.


 Obiecuję sama sobie wrzucać posty co tydzień :)

wtorek, 22 stycznia 2019

Alice in Wonderland #6

Cześć,

dzisiaj kolejna odsłona Alicji. Kolejna strona skończona i prezentuje się tak:





I w przybliżeniu:




Ostatnio oprócz pracy nad SALem u Hani, wróciłam do "Ptaszka". Tak jak sobie obiecałam, wprowadziłam rotację. Na razie jestem zadowolona, ale również zaskoczona jakie wielkie krzyżyki mi wychodzą na "Ptaszku"! Tyle dni spędziłam na Alicji, że przestałam zauważać jakie to małe a jakie to duże xxx.

Dodatkowo ostatnio była przecena na HAED.  Z racji 50% obniżki kupiłam dwie rzeczy ( wyszło mi 2 w cenie 1 :D ).Udało Wam się coś upolować?