sobota, 23 września 2023

Window with a view i the witch in the cauldron

 Postanowiłam odświeżyć trochę bloga i napisać co się hafciarsko wydarzyło u mnie.

Przede wszystkim skończyłam poprzednie projekty, którymi chwaliłam się na blogu ( pokażę niedługo).

Dodatkowo skończyłam we wrześniu HAED- Mini Window with a view

Zaczęłam też nowy projekt " The witch in the cauldron", który kupiłam na Etsy, tak będzie wyglądać skończony projekt:

A tutaj jest stan sprzed kilku dni ( mam już ponad 30%). Haftuje się bardzo przyjemnie, chociaż odzwyczaiłam się z haftu 2 nitkami. Tutaj jest to konieczne, bo są łączone kolory. Zdjęcie jest słabe, ale uchwyty do ramki przestały trzymać.



piątek, 5 kwietnia 2019

Alice in Wonderland #8 i Ptaszek #8

Hej,

Wracam po dłuższej przerwie i mam do pokazania skończone kolejne strony Ptaszka i Alicji.

Strona Ptaszka skończona 02.04 i prezentuje się tak:

W przypadku Alicji stronę udało mi się skończyć 18.03.



Natomiast całość od początku wygląda tak. Ciągle jestem zakochana :)



wtorek, 19 lutego 2019

SAL Paryski #2

Cześć,

czy u was też wiosna? U mnie za oknem i w sercu, bo jak słońce świeci to od razu jest radośniej w duszy :)

Dzisiaj mam dla was kolejną odsłonę pracy w ramach zabawy SAL Paryski. Wygląda to tak:


Zarys pań i bucików jest. Powoli do celu!

wtorek, 12 lutego 2019

Alice in Wonderland #7

Cześć,

W ostatnim tygodniu pracowałam nad Alicją. Jakoś mi poszło, ale nie bardzo mogłam podgonić z robotą w weekend. Zresztą teraz większość weekendów tak będzie wyglądać, więc spadnie mi ilość krzyżyków stawianych na pracach.


Właściwie mam zrobione ok. 19/56 kratek. Nie mam programu, który by mi wyliczał ilość wyhaftowanych krzyżyków, więc jest to wartość orientacyjna :)

wtorek, 5 lutego 2019

Ptaszek #7 i SAL Paryski

Hej,

zgodnie z moimi postanowieniami noworocznymi wprowadziłam rotację prac. Ostatnio pracowałam nad "Ptaszkiem" i SALem Paryskim. Poniżej postęp prac.

Nad SALem pracowałam dosyć niedługo, ale udało się coś stworzyć :)




Jeśli chodzi o "Ptaszka" to skończona jest niemalże połowa kolejnej strony.


 Obiecuję sama sobie wrzucać posty co tydzień :)