Cześć,
czy u was też wiosna? U mnie za oknem i w sercu, bo jak słońce świeci to od razu jest radośniej w duszy :)
Dzisiaj mam dla was kolejną odsłonę pracy w ramach zabawy SAL Paryski. Wygląda to tak:
Zarys pań i bucików jest. Powoli do celu!
wtorek, 19 lutego 2019
wtorek, 12 lutego 2019
Alice in Wonderland #7
Cześć,
W ostatnim tygodniu pracowałam nad Alicją. Jakoś mi poszło, ale nie bardzo mogłam podgonić z robotą w weekend. Zresztą teraz większość weekendów tak będzie wyglądać, więc spadnie mi ilość krzyżyków stawianych na pracach.
Właściwie mam zrobione ok. 19/56 kratek. Nie mam programu, który by mi wyliczał ilość wyhaftowanych krzyżyków, więc jest to wartość orientacyjna :)
W ostatnim tygodniu pracowałam nad Alicją. Jakoś mi poszło, ale nie bardzo mogłam podgonić z robotą w weekend. Zresztą teraz większość weekendów tak będzie wyglądać, więc spadnie mi ilość krzyżyków stawianych na pracach.
Właściwie mam zrobione ok. 19/56 kratek. Nie mam programu, który by mi wyliczał ilość wyhaftowanych krzyżyków, więc jest to wartość orientacyjna :)
wtorek, 5 lutego 2019
Ptaszek #7 i SAL Paryski
Hej,
zgodnie z moimi postanowieniami noworocznymi wprowadziłam rotację prac. Ostatnio pracowałam nad "Ptaszkiem" i SALem Paryskim. Poniżej postęp prac.
Nad SALem pracowałam dosyć niedługo, ale udało się coś stworzyć :)
Obiecuję sama sobie wrzucać posty co tydzień :)
zgodnie z moimi postanowieniami noworocznymi wprowadziłam rotację prac. Ostatnio pracowałam nad "Ptaszkiem" i SALem Paryskim. Poniżej postęp prac.
Nad SALem pracowałam dosyć niedługo, ale udało się coś stworzyć :)
Jeśli chodzi o "Ptaszka" to skończona jest niemalże połowa kolejnej strony.
Obiecuję sama sobie wrzucać posty co tydzień :)
wtorek, 22 stycznia 2019
Alice in Wonderland #6
Cześć,
dzisiaj kolejna odsłona Alicji. Kolejna strona skończona i prezentuje się tak:
I w przybliżeniu:
Ostatnio oprócz pracy nad SALem u Hani, wróciłam do "Ptaszka". Tak jak sobie obiecałam, wprowadziłam rotację. Na razie jestem zadowolona, ale również zaskoczona jakie wielkie krzyżyki mi wychodzą na "Ptaszku"! Tyle dni spędziłam na Alicji, że przestałam zauważać jakie to małe a jakie to duże xxx.
Dodatkowo ostatnio była przecena na HAED. Z racji 50% obniżki kupiłam dwie rzeczy ( wyszło mi 2 w cenie 1 :D ).Udało Wam się coś upolować?
dzisiaj kolejna odsłona Alicji. Kolejna strona skończona i prezentuje się tak:
I w przybliżeniu:
Ostatnio oprócz pracy nad SALem u Hani, wróciłam do "Ptaszka". Tak jak sobie obiecałam, wprowadziłam rotację. Na razie jestem zadowolona, ale również zaskoczona jakie wielkie krzyżyki mi wychodzą na "Ptaszku"! Tyle dni spędziłam na Alicji, że przestałam zauważać jakie to małe a jakie to duże xxx.
Dodatkowo ostatnio była przecena na HAED. Z racji 50% obniżki kupiłam dwie rzeczy ( wyszło mi 2 w cenie 1 :D ).Udało Wam się coś upolować?
niedziela, 30 grudnia 2018
SAL Paryski
Hej,
widzimy się ostatni raz w tym roku. Zapisałam się na SAL organizowany przez Hanię, można się jeszcze zapisać tutaj. To mój pierwszy SAL i jestem podekscytowana :)
Zdecydowałam się na wzór w paski. Po otrzymaniu wzoru zaczęłam szukać odpowiedniego tła do haftu. Nie wiecie nawet jakie to trudne! Wzór ma mnóstwo kolorów i trudno jest dobrać pasujący nie tylko do kolorów, ale też taki, na którym będą widoczne wszystkie odcienie. Spójrzcie same:

Na razie spróbuję z kolorem jasnej lilii, zobaczymy jak wyjdzie.
A myśląc o kolejnym roku, chyba czas wprowadzić rotację. Koniec skupiania się tylko na Alicji! ( choć nie ukrywam, że szkoda mi strasznie). Nadszedł czas, żeby odgrzebać inne haftu i również bawić się w SAL.
widzimy się ostatni raz w tym roku. Zapisałam się na SAL organizowany przez Hanię, można się jeszcze zapisać tutaj. To mój pierwszy SAL i jestem podekscytowana :)
Zdecydowałam się na wzór w paski. Po otrzymaniu wzoru zaczęłam szukać odpowiedniego tła do haftu. Nie wiecie nawet jakie to trudne! Wzór ma mnóstwo kolorów i trudno jest dobrać pasujący nie tylko do kolorów, ale też taki, na którym będą widoczne wszystkie odcienie. Spójrzcie same:
Na razie spróbuję z kolorem jasnej lilii, zobaczymy jak wyjdzie.
A myśląc o kolejnym roku, chyba czas wprowadzić rotację. Koniec skupiania się tylko na Alicji! ( choć nie ukrywam, że szkoda mi strasznie). Nadszedł czas, żeby odgrzebać inne haftu i również bawić się w SAL.
Subskrybuj:
Posty (Atom)